Sancaktepe eşya depolama hizmeti vermektedir. Dairelerde, şirketlerde ve ofislerde kullanılmayan eşyalar araçlarımız tarafından istenilen adreslerden alınmaktadır. Söz konusu bu eşyalar paketlendikten sonra binadan çıkarılmaktadır. Ayrıca firmamız müşterilerine net fiyat bilgisi sunmaktadır. Ev eşyası depolama hizmetleri kurumsal bir mantık ile verilmektedir. Herhangi bir yükün zarar görmesi söz konusu bile değildir. Ayrıca depolarımızın tamamı modern ve teknolojik yenilikler ile dizayn edilmiştir. Her bir eşya uzun yıllar sorunsuz bir şekilde muhafaza edilebilmektedir. Firmamız 1 aylık, 1 yıllık veya haftalık gibi çeşitli zaman periyodları içinde depolama desteği sunmaktadır. Çoklu malzemeler içinde yerimiz mevcuttur. Örneğin 4+1 veya 5+1 gibi büyük daireler bulunan eşyalar profesyonel bir şekilde muhafaza edilebilmektedir.

İstanbul Sancaktepe Eşya Depolama Firmaları

İstanbul Sancaktepe eşya depolama firmaları sayesinde binalarda kullanılmayan eşyalar sorunsuz bir şekilde saklanmaktadır. Maddi açıdan değerli olan eşyalar için sigorta desteği sunulmaktadır. Yani firmamız talep edilen tüm malzemeler için kasko güvencesi sunmaktadır. Bu sayede eşyaların başına bir şey gelmesi durumunda müşterilerimiz maddi zararlar ile karşılaşmamaktadır. Ancak ev eşyası depolama hizmetleri tamamen güvenli bir şekilde verilmektedir. Özellikle de tüm eşyalar fiziksel özelliklerine göre gruplandırıldıktan sonra raf sistemlerine yerleştirilmektedir. Örneğin mobilyalar, elektronik cihazlar veya masa takımları belirli bir sıraya göre dizayn edilmektedir. Sektörde hizmet veren İstanbul eşya depolama firmaları koruma güvenliği noktasında beklentileri sağlayamamaktadır. Ancak şirketimiz tarafından saklanan yüklerin zarar görmesi, deforme olması veya kayıp olması söz konusu değildir.

Sancaktepe Eşya Depolama Fiyatları

Her nakliye şirketinin depolama hizmeti için talep ettiği bedeller farklılık göstermektedir. Firmamız ise sektöre oranla oldukça makul bir hizmet sunmaktadır. Eşya depolama fiyatları muhafaza edilmesi planlanan yüklerin sayısına, depolama süresine ve teslimat adreslerine göre farklılık göstermektedir. Firmamız ise 4+1 gibi büyük dairelerde bulunan mobilyalar için yüzde 30 varan indirimler gerçekleştirmektedir. Teslimatlar ise en geç 24 saat içerisinde yapılmaktadır. Depolarımızda bulunan personellerimiz tüm mobilyaları dikkatli bir şekilde yükleme ve boşaltmaktadır. Ayrıca eşya depolama fiyatları dahilinde paketleme, kurulum ve nakliye işlemleri içinde ekstra bir para söz konusu değildir.

Ev Eşyası Depolama Şirketi

Depolanacak olan tüm eşyaların sayımlardan geçirilmesi oldukça önemlidir. Firmamız her ürünün üzerine kişi isimleri, teslimat adresleri ve telefon numaraları yazmaktadır. Bu sayede yüklerin birbirine karışma riski ortadan kaldırılmaktadır. Ev eşyası depolama şirketi ile anlaşmadan önce kesinlikle firmamızdan teklif alınması gerekmektedir. Zira piyasa şartlarına göre çok daha ekonomik bir hizmet sunulmaktadır. Ultra lüks olan eşyalar için farklı önlemler de alınmaktadır Sizde hemen İstanbul eşya depolama firmaları ile iletişime geçerek adresinize ekip gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca tüm depolama alanlarımız günün her saati güvenlik kameraları ile takip edilmekte ve en küçük bir hırsızlık olayının yaşanması engellenmektedir.