İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama şirketimiz 15 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Çalışma alanlarında bulunan birtakım eşyalar hiç kullanılmamaktadır. Dolasıya da boş yere yer kaplamaktadır. Firmamız ise bu tür malzemeleri çeşitli adreslerden alarak depolama alanlarına götürmektedir. Ayrıca yıkılması planlanan binalar veya tadilata girecek olan daireler içinde İstanbul eşya depolama hizmeti verilmektedir. Tüm mobilyalar, koltuk takımları kaliteli naylonlar ile ambalajlanmaktadır. Yüzeylerin zarar görmesi söz konusu değildir. Yükleme ve boşaltma gibi uygulamalar da hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Eşya depolama şirketimiz bünyesinde bulunan araçların tamamı kapalı kasadır. Ayrıca İstanbul’un tüm ilçelerine de günlük olarak araç desteği sağlanmaktadır. Aynı gün içerisinde de söz konusu eşyalar firmamızın depolarına ulaştırılmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama Firmaları

İstanbul eşya depolama firmaları profesyonel bir hizmeti uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Firmamızın depolama alanları teknolojik yenilikler ile dizayn edilmiştir. Tüm yükler raf sistemlerine yerleştirilmekle beraber fiziksel özelliklerine göre gruplandırılmaktadır. Ayrıca herhangi bir eşyanın zarar görmemesi adına gerekli olan önlemler alınmaktadır. Firmamız idesi talep edilen eşyaları da aynı gün içerisinde istenilen adreslere teslim etmektedir. Eşya depolama firmaları müşteri memnuniyeti noktasında sorunlar yaşanmaktadır. Alınan yetersiz önlemler nedeniyle pek çok eşya zarar görmektedir. Ancak firmamız için böyle durumlar söz konusu değildir. Tüm eşyalar dikkatli bir şekilde depolara yerleştirilmektedir. Düzenli zaman dilimlerin de ise eşyalar teker teker kontrollerden geçirilmektedir.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları yük sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatların belirlenmesi noktasında muhafaza süresi de bir hayli etkili olmaktadır. Ancak şirketimiz her zaman ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Eşya depolama fiyatları hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz Zira İstanbul’un tüm adreslerine ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Ayrıca firmamız paketleme, nakliye gibi hizmetler içinde ek bir ücret talep etmemektedir. Tüm yükler sigortalandıktan sonra depolama alanlarına götürülmektedir. Firmamız ofis taşıma, parça eşya taşıma ve evden eve nakliyat gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Son model araçlarımız sayesinde taşıma işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bir sorunun yaşanması veya müşterilerimizin mağdur edilmesi de söz konusu değildir.

İstanbul Nakliyat

İstanbul nakliyat sektöründe hizmet veren sayısız firma bulunmaktadır. Söz konusu bu firmaların bir bölümü komisyonculuk yapmaktadır. Yani alınan işler belirli bir ücret karşılığında başka şirketlere verilmektedir. İstanbul eşya depolama şirketimiz kesinlikle komisyon üzerinden iş alımı gerçekleştirmemektedir. Tüm hizmetler sadece kendi bünyemizde bulunan kamyonlar ile verilmektedir. Ayrıca taşıma esnasında eşyaların zarar görmesi de söz konusu değildir. 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireler aynı iş günü içerisinde nakil edilmektedir. Yine nakil işlemleri sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Call Now ButtonSancaktepe Nakliyat: Teklif Al